How to prosoft
PROSOFT is het softwarepakket waarmee een TELETASK systeem geconfigureerd wordt en nadien volgens de wensen van de klant kan worden aangepast.
In PROSOFT worden de relaties gelegd tussen de drukknoppen (ingangen) enerzijds en de relais, dimmers en de motoruitgangen anderzijds. Nadat in PROSOFT alle ingangs- en uitgangsinterfaces zijn ingegeven, kan via de verschillende beschikbare functies alles aan elkaar gekoppeld worden. Daarenboven kunnen ook aanvullende functies met relaties zoals sferen, timers, logische functies, vergelijkingen, tellingen, berekeningen ... toegevoegd worden.
In onderstaande movies wordt telkens een concreet thema uitgelicht waarvoor we stap voor stap de gewenste configuraties maken.